Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Dominique' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 109 m2. Obývací pokoj s TV. Jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa, západní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Dominique, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_17_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 109 m2. Obývací pokoj s TV. Jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa, západní orientace terasa, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 05:13
Mapa stránek ...