Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Verdun' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. 2x terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Verdun, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_115_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. 2x terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2018 01:29
Mapa stránek ...