Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Y Sian Ben' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, vířivou vanou s rohovou vanou. V horním patře: galerie s 2x lůžko, TV a DVD. Velká terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Y Sian Ben, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_112_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, vířivou vanou s rohovou vanou. V horním patře: galerie s 2x lůžko, TV a DVD. Velká terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 12:02
Mapa stránek ...