Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les As' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 44 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pro informaci: přístup z obývacího pokoje/jídelny k ložnici je přes 5 schodů. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les As, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_100_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 44 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pro informaci: přístup z obývacího pokoje/jídelny k ložnici je přes 5 schodů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:44
Mapa stránek ...