Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les As' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les As, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_100_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...