Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les As' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les As, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_100_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Terasa, jihovýchodní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:05
Mapa stránek ...