Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Club de la Voile' - Francie (Gironde), Lacanau - Lac. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a elektrické topení. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Club de la Voile, Lacanau - Lac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3349_505_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a elektrické topení. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:11
Mapa stránek ...