Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Closeries' - Francie (Gironde), Lacanau - Lac. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Closeries, Lacanau - Lac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3349_302_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 07:43
Mapa stránek ...