Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lemmikki' - Francie (Gironde), Lacanau - Lac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lemmikki, Lacanau - Lac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3349_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:51
Mapa stránek ...