Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Grands Pins' - Francie (Gironde), Carcans Maubuisson. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Grands Pins, Carcans Maubuisson

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3359_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:32
Mapa stránek ...