Ubytování ve Francii, Carcans Maubuisson (Gironde) v apartmánu 'Les Grands Pins'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Grands Pins, Carcans Maubuisson
★★

Francie, Gironde, Carcans Maubuisson

Francie, Gironde, Carcans Maubuisson
Číslo objektu: FR3359.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3359_250_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.278,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, 100 m. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Maubuisson: Rezidence 'Les Grands Pins', 3-podlažní, obklopen stromy. Na kraji obce, 1 km od centra, 4 km od moře, 1.5 km od jezera, 1.5 km plaz. Společné: přírodní pozemek, bazén oplocený (12 x 6 m, hloubka 80 - 150 cm, 01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, dětské hřiště. V domě: pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:02
Mapa stránek ...