Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Canonni?re' - Francie (Gironde), Cap Ferret. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velký balkon 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Canonni?re, Cap Ferret

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3360_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velký balkon 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:49
Mapa stránek ...