Ubytování ve Francii, Cap Ferret (Gironde) v apartmánu 'La Canonni?re'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Canonni?re, Cap Ferret
★★

Francie, Gironde, Cap Ferret

Francie, Gironde, Cap Ferret
Číslo objektu: FR3360.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3360_250_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 18.711,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velký balkon 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Le Canon 5 km od Cap Ferret: Rezidence 'La Canonni?re', 2-podlažní. 100 m od moře, 100 m plaz. Společné: bazén oplocený (5 x 10 m, 01.06.-30.09.). Parkovací místo. Obchod, restaurace 50 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Cap Ferret:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lodní spojení mezi Arcachon a Cap Ferret. Důležité centrum pro chov ústřic. Cap Ferret, obec s mnoha malými vesnicemi, 77 km od La Dune du Pyla. Vesnice s 6'391 obyvatel přímo u moře, 78 km od Bordeaux, 89 km od Biscarosse, 120 km od Arcachon. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Zábavní park 'Domaine du Four'. Lodní exykurze k 'Ile des Oiseaux' a k 'Dune du Pyla'. V červenci je svátek ústřic 'Fete de l'Huitre' a v lednu slavnost 'Fete du Mimosa'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 12:06
Mapa stránek ...