Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maupassant' - Francie (Gironde), Arcachon. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. Terasa 35 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], z ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maupassant, Arcachon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3355_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. Terasa 35 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:31
Mapa stránek ...