Ubytování ve Francii, Arcachon (Gironde) v rekreačním domě 'Maupassant'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Maupassant, Arcachon
★★★

Francie, Gironde, Arcachon

Francie, Gironde, Arcachon
Číslo objektu: FR3355.260.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3355_260_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.650,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 110 m2. Obývací pokoj s otevřený krb, TV, plochá obrazovka a DVD. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. Terasa 35 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Arcachon: Rodinný dům 'Maupassant'. V obci, 2 km od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, 1.2 km od moře, 1.2 km plaz. Společné: zahrada (oplocená). Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 (oplocená), parkovací místo na pozemku. Obchod 500 m, obchodní centrum 2 km, restaurace 500 m, písečná pláž 1.2 km. Golfové hřiště 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arcachon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko, 60 km jiho-západně od Bordeaux. Veškeré služby v místě. Kasino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Cyklistické cesty. Zábavní park 5 km. Početné exkurze k vinicím, vinným sklepům a ke Cap Ferret.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 23:37
Mapa stránek ...