Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Sud' - Francie (Gironde), Arcachon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (80 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Plynové topení. 2x balkon, jihozápadní orientace balkon, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Garáž (2 auta). Překrásný výhle ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Sud, Arcachon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3355_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (80 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Plynové topení. 2x balkon, jihozápadní orientace balkon, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Garáž (2 auta). Překrásný výhled na Arcachon.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:08
Mapa stránek ...