Ubytování ve Francii, Arcachon (Gironde) v apartmánu 'Mer et Sud'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Mer et Sud, Arcachon
★★★★

Francie, Gironde, Arcachon

Francie, Gironde, Arcachon
Číslo objektu: FR3355.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3355_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.355,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (80 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Plynové topení. 2x balkon, jihozápadní orientace balkon, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Garáž (2 auta). Překrásný výhled na Arcachon.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Mer et Sud', 6-podlažní. Ve čtvrti Aiguillon, klidná, slunná poloha, 8 km od moře, přímo u pláže, ve slepé ulici. V rekreačním zařízení: výtah, odkládací místnost na kola. Obchod 1.5 km, potraviny 200 m, obchodní centrum 2 km, restaurace 500 m. Golfové hřiště 5 km. Přímý přístup k pláži nádrže Arcachon.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arcachon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko, 60 km jiho-západně od Bordeaux. Veškeré služby v místě. Kasino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Cyklistické cesty. Zábavní park 5 km. Početné exkurze k vinicím, vinným sklepům a ke Cap Ferret.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:45
Mapa stránek ...