Ubytování ve Francii, Arcachon (Gironde) v apartmánu 'Villa Régina'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Villa Régina, Arcachon
★★

Francie, Gironde, Arcachon

Francie, Gironde, Arcachon
Číslo objektu: FR3355.101.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3355_101_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.251,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 2x místo ke spaní. (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Arcachon: Rezidence 'Villa Régina', 3-podlažní, rok výstavby 1900. 66 byty v rezidenci. V obci 400 m od centra Arcachon, 1 km od moře, 800 m plaz. Společné: udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén (10 x 8 m, hloubka 120 - 195 cm, 15.04.-15.09.). V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], biliár, odkládací místnost na kola, pračka (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo, veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, restaurace, bar, pekárna 600 m, písečná pláž 800 m, park 'Mauresque' 100 m. Atrakce v blízkosti: L'île aux oiseaux, Aqualand Gujan Mestras 11 km, Parc ornithologique du Teich 17 km. Turistické oblasti Dune du Pilat - Pointe de Cap Ferret, Bassin d'Arcachon. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arcachon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko, 60 km jiho-západně od Bordeaux. Veškeré služby v místě. Kasino.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav. Plachtění. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Cyklistické cesty. Zábavní park 5 km. Početné exkurze k vinicím, vinným sklepům a ke Cap Ferret.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:53
Mapa stránek ...