Ubytování ve Francii, Vauvert (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Le Clos Valdet'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Clos Valdet, Vauvert
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert
Číslo objektu: FR6604.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6604_300_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 54.860,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 230 m2 na 2 podlažích. Velký vstup. Salón 60 m2 s otevřený krb, TV a DVD. Jídelna s otevřený krb. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. WC zvlášť. Topení. Velká terasa 120 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Gallician 4 km od Vauvert: Starý, pěkný panský dům 'Le Clos Valdet'. 2 km od centra Gallician, 25 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: park 3'500 m2, bazén (10 x 5 m, hloubka 100 - 210 cm, 15.05.-15.10.) s vnitřními schůdky. Grilovací kout. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km. Golfové hřiště 15 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vauvert:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 10'000 obyvatel 25 km od moře, 16 km západně od Arles, 17 km jižně od Nîmes, 30 km východně od Montpellier. Veškeré služby v místě. Býčí zápasy. Camargue 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 13:17
Mapa stránek ...