Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Jaune' - Francie (Gard-Loz?re), Vauvert. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, video, CD a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x pohovka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 25 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dřevo do krbu: extra. Zahrada dosasžitelná schody z terasy.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Jaune, Vauvert

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6604_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, video, CD a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x pohovka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 25 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dřevo do krbu: extra. Zahrada dosasžitelná schody z terasy.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 15:47
Mapa stránek ...