Ubytování ve Francii, Vauvert (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'La Maison Jaune'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Maison Jaune, Vauvert
★★

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert
Číslo objektu: FR6604.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6604_120_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.786,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, CD a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 25 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Zahrada dosasžitelná schody z terasy.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'La Maison Jaune'. V obci, 800 m od centra, vyvýšená poloha, 25 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 900 m2 (oplocená), bazén (4 x 8 m, hloubka 100 - 160 cm, 01.06.-15.09.). Zahradní nábytek. Parkovací místo na pozemku. Obchod 500 m, supermarket 900 m. Zahrada ve dvou rovinách. Bazén s červenými rybkami.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vauvert:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 10'000 obyvatel 25 km od moře, 16 km západně od Arles, 17 km jižně od Nîmes, 30 km východně od Montpellier. Veškeré služby v místě. Býčí zápasy. Camargue 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 13:21
Mapa stránek ...