Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Mas Mont Plaisir' - Francie (Gard-Loz?re), Vauvert. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Salón s TV. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj 20 m2 s 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wir ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Mas Mont Plaisir, Vauvert

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6604_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Salón s TV. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj 20 m2 s 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V horním patře jsou podlahy ze starých kamených dlaždic. Kamenné schody. Viditelná trámová dekorace. Originální interiér. Ložnice o velikosti 20 m2 má vlastní vchod do kuchyně/obývacího pokoje. Malá letní kuchyně s přímým přístupem k bazénu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:41
Mapa stránek ...