Ubytování ve Francii, Vauvert (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Mas Mont Plaisir'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Mas Mont Plaisir, Vauvert
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert

Francie, Gard-Loz?re, Vauvert
Číslo objektu: FR6604.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6604_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.993,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Salón s TV. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: 1x pokoj 20 m2 s 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V horním patře jsou podlahy ze starých kamených dlaždic. Kamenné schody. Viditelná trámová dekorace. Originální interiér. Ložnice o velikosti 20 m2 má vlastní vchod do kuchyně/obývacího pokoje. Malá letní kuchyně s přímým přístupem k bazénu.
Informace o domě (rezidenci)
Gallician 7 km od Vauvert: Starý mas 'Mas Mont Plaisir'. 25 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'500 m2, bazén (5 x 11 m, hloubka 160 cm, 15.05.-15.10.) s alarmem a čištěním pomocí elektrolýzy soli. Boccia (Pétanque). Obchod, restaurace 350 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Vauvert:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 10'000 obyvatel 25 km od moře, 16 km západně od Arles, 17 km jižně od Nîmes, 30 km východně od Montpellier. Veškeré služby v místě. Býčí zápasy. Camargue 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:41
Mapa stránek ...