Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Ondes' - Francie (Gard-Loz?re), Saint Jean du Gard. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 90 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Terasa 30 m2, krytá terasa 60 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Ondes, Saint Jean du Gard

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6785_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 90 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Terasa 30 m2, krytá terasa 60 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:58
Mapa stránek ...