Ubytování ve Francii, Saint Jean du Gard (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Les Ondes'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Ondes, Saint Jean du Gard
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Saint Jean du Gard

Francie, Gard-Loz?re, Saint Jean du Gard
Číslo objektu: FR6785.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6785_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.457,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 90 m2. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Terasa 30 m2, krytá terasa 60 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů.
Informace o domě (rezidenci)
Stará chalupa 'Les Ondes'. Mimo obec, 1.5 km od centra, samostatně stojící poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3 ha s stromy, přírodní zahrada, bazén (9 x 4 m, hloubka 100 - 180 cm, 01.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Ping-pong. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Obchod 1.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. 2-generační dům je přístupný vnějšími schody z kamene. Dům se dvěma přístavky, oba se samostatným vchodem. Čišticí systém bazénu na solné bázi. Pozemek s lesem a příkrým svahem.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Jean du Gard:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 2'600 obyvatel, na řehu řeky (27 km od Al?s, 60 km od Nîmes, 70 km od Montpellier. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti. Do Cevennen jede malý vláček. Bambusová zahrada v Anduze - 14 km.
informace pro letní ubytování
Tenis. Minigolf. Rajtování, Anduze 14 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:06
Mapa stránek ...