Ubytování ve Francii, Saint Gilles (Gard-Loz?re) v rekreačním domě 'Belle Campagne'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Belle Campagne, Saint Gilles
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Saint Gilles

Francie, Gard-Loz?re, Saint Gilles
Číslo objektu: FR6603.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6603_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 41.002,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 200 m2. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 60 m2 s TV, video a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 70 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Terasa 50 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Belle Campagne'. 3 km od centra Saint-Gilles, 30 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2, bazén (6 x 6 m, hloubka 130 cm, 01.05.-30.09.). Terasa. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, restaurace 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Gilles:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 11'000 obyvatel 30 km od moře, 18 km západně od Arles, 20 km jižně od Nîmes. Veškeré služby v místě. Saint-Gilles je na hranici Camargue. Býčí zápasy. Říční plavby v Camargue.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:30
Mapa stránek ...