Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marinas Les Nautiles' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 39 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 18 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) po ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marinas Les Nautiles, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_510_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 39 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 18 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:17
Mapa stránek ...