Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Arp?ges' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 51 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Terasa 20 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Arp?ges, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_500_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 51 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Terasa 20 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:34
Mapa stránek ...