Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Arp?ges' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Vstup po točitých sc ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Arp?ges, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_500_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. Vstup po točitých schodech.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:04
Mapa stránek ...