Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Patios de Salonique' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 na 4 podlažích. Vstup. V horním patře: jídelna 28 m2 s 2x lůžko, TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 3. pa ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Patios de Salonique, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_345_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 na 4 podlažích. Vstup. V horním patře: jídelna 28 m2 s 2x lůžko, TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 3. patro: terasa/sluneční terasa (40 m2), částečně zastřešená, s možností grilování, zahradní nábytek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:29
Mapa stránek ...