Ubytování ve Francii, Port Camargue (Gard-Loz?re) v apartmánu 'Les Patios de Salonique'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Patios de Salonique, Port Camargue
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Port Camargue

Francie, Gard-Loz?re, Port Camargue
Číslo objektu: FR6608.345.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_345_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.515,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 na 4 podlažích. Vstup. V horním patře: jídelna 28 m2 s 2x lůžko, TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. Topení, klimatizace. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 3. patro: terasa/sluneční terasa (40 m2), částečně zastřešená, s možností grilování, zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Patios de Salonique'. Ve čtvrti Salonique, 900 m od moře, 20 m od jezera. Společné: bazén (15.06.-15.09.). Obchod 300 m, supermarket 1.5 km, obchodní centrum 1.5 km, restaurace 300 m, písečná pláž 900 m. Sportovní přístav 200 m, tenis 550 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Port Camargue:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Port Camargue leží na hranici Camargue, mezi Provence a Languedoc. Se 4000 místy je největším přístavem jachet v Evropě. Rekreační obec přímo u moře, 33 km od Montpellier, 49 km od Nîmes. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rajtování, L'Espiguette 2 km. Půjčovna kol. Zábavní park '01.07-31.08' 1 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:07
Mapa stránek ...