Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rives du Lac' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 7 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rives du Lac, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_330_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 7 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:05
Mapa stránek ...