Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rives du Lac' - Francie (Camargue), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rives du Lac, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_330_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.5.2019 23:44
Mapa stránek ...