Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Paul-Emile' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj se střešní okno s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 5 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Paul-Emile, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_320_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj se střešní okno s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 5 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2017 01:53
Mapa stránek ...