Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Escale Port' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 26 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí francouzské lůžko a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 7 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Escale Port, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_30_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 26 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí francouzské lůžko a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 7 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:56
Mapa stránek ...