Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Escale Port' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 8 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Escale Port, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_30_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou, TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Terasa 8 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 15:52
Mapa stránek ...