Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses du Lac' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko (70 cm). E-topení. Terasa 9 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, výška 185 cm, šířka 240 cm. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses du Lac, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_300_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko (70 cm). E-topení. Terasa 9 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, výška 185 cm, šířka 240 cm. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 09:58
Mapa stránek ...