Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Régates' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Régates, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_280_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 8 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:08
Mapa stránek ...