Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Lairan' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2, severní orientace, terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Lairan, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_245_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2, severní orientace, terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 21:15
Mapa stránek ...