Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Lairan' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2, severní orientace, terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Lairan, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_245_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2 v 1. patře. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2, severní orientace, terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 04:23
Mapa stránek ...