Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines de la Plage I' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 18 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines de la Plage I, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_230_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 18 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:46
Mapa stránek ...