Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins du Port' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a klimatizace. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá, otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins du Port, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_210_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a klimatizace. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá, otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:25
Mapa stránek ...