Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Lagune' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 64 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Lagune, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_190_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 64 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:04
Mapa stránek ...