Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Lagune' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sedací vana, WC zvlášť. Terasa 8 m2, severozápadní orientace, zahradní sezení 16 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Od zahradního sezení přímý přístup 3 schody k zeleným plochám rezidence. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Lagune, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, 2 indukční varná deska, mikrovlnka). Sedací vana, WC zvlášť. Terasa 8 m2, severozápadní orientace, zahradní sezení 16 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Od zahradního sezení přímý přístup 3 schody k zeleným plochám rezidence.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:13
Mapa stránek ...