Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marinas d'Ulysse II' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 74 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Topení. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marinas d'Ulysse II, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_172_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 74 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Topení. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 20:04
Mapa stránek ...