Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Nautile' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 25 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 7 m2, západní orientace, zahradní sezení 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Nautile, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_135_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 25 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 7 m2, západní orientace, zahradní sezení 12 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:16
Mapa stránek ...