Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Pavois' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Pavois, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_125_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 06:11
Mapa stránek ...