Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Flamant' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 56 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Flamant, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_110_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 56 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...