Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Flamant' - Francie (Gard-Loz?re), Port Camargue. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kabina s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, severní orientace, zahradní sezení 25 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Flamant, Port Camargue

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6608_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kabina s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, severní orientace, zahradní sezení 25 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:35
Mapa stránek ...