Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Belles Pierres' - Francie (Gard-Loz?re), Nîmes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Salón s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa 15 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Viditelná kamenná a trámová dekorace. Částečně starý nábytek.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Belles Pierres, Nîmes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6777_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Salón s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa 15 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Viditelná kamenná a trámová dekorace. Částečně starý nábytek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 13:27
Mapa stránek ...