Ubytování ve Francii, Nîmes (Gard-Loz?re) v apartmánu 'Belles Pierres'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Belles Pierres, Nîmes
★★★

Francie, Gard-Loz?re, Nîmes

Francie, Gard-Loz?re, Nîmes
Číslo objektu: FR6777.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6777_400_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.339,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Salón s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Topení. Terasa 15 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Viditelná kamenná a trámová dekorace. Částečně starý nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Calvisson 15 km od Nîmes: Starý, pěkný řadový dům 'Belles Pierres', z 17. století. V centru obce Calvisson, 35 km od moře. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 50 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Nîmes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město. Veškeré služby v místě. Město známé pozoruhodnými památkami z římské doby (arény, amfiteátr, Maison Carrée, atd). Býčí zápasy, koridy (populární o velikonocích). 18-jamkové golfové hřiště. Camargue - 20 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:13
Mapa stránek ...